Wysokiej klasy suplementy Yango

Zróżnicowany jadłospis jest bez wątpienia podstawą zdrowej, bogatej w składniki odżywcze diety. Czasem jednak okazuje się, że substancje dostarczane wraz z pokarmem nie pokrywają wszystkich potrzeb organizmu. W takiej sytuacji warto sięgnąć po dobrej jakości suplementy, pomagające uzupełnić niedobory cennych pierwiastków. Marka Yango specjalizuje się w naturalnych produktach, które wyróżniają się zarówno jakością składników, jak i skutecznością. Firma kładzie nacisk na kontrolę zarówno wykorzystywanych przez nią surowców, jak i całego procesu produkcji. Co jeszcze warto wiedzieć o suplementach Yango?

Z naciskiem na jakość

Marka została założona w 2014 roku i od tego czasu sukcesywnie podbija serca klientów zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jednym z wyróżników produktów Yango jest dbałość o wysoką jakość znajdujących się w suplementach składników. Surowce pozyskiwane są w miejscach ich naturalnego występowania, firma współpracuje więc z dostawcami z plantacji znajdujących się zarówno w Polsce, jak i w Grecji czy Indiach. Suplementy produkowane są na terenie Unii Europejskiej zgodnie z wymaganymi normami, nad przestrzeganiem których czuwa zespół ekspertów. Konsumenci chwalą sobie również przejrzystość dostarczanych przez Yango informacji. Należy bowiem pamiętać, że wczytując się w skład niektórych tanich suplementów, można odkryć, że zawierają niewiele odżywczych substancji, za to dużo składników chemicznych. W przeciwieństwie do tego typu praktyk, firma Yango stawia na jakość surowców oraz technologię produkcji, dzięki której w suplementach brak jest sztucznych wypełniaczy.

Nie tylko witaminy

Większość produktów Yango może być stosowana również przez wegan i wegetarian, ponieważ kapsułki wytwarzane są z roślinnej celulozy. Przy okazji nie podrażniają one żołądka, co może mieć miejsce w przypadku regularnego spożywania powłoczek żelatynowych. Wśród produktów znaleźć można zarówno ekstrakty roślinne zawierające cenne składniki odżywcze, jak i suplementy kolagenowe, preparaty synergiczne i grzyby (od wieków wykorzystywane w ludowej medycynie chińskiej, a dziś coraz popularniejsze również i na Zachodzie). Yango duży nacisk kładzie na przyswajalność składników zawartych w ich produktach, a dzięki częstej produkcji mniejszych partii gwarantuje świeżość znajdujących się w suplementach ekstraktów.