Yango – naturalne suplementy

Yango to polska marka, która powstała z miłości do zdrowia i nieprzerwanie od 2014 roku tworzy naturalne suplementy diety. Praktyki zielarskie znane są na całym świecie od wielu tysięcy lat, ale obecna technologia i wiedza medyczna pozwala na pracę nad tym, co naturalne i co korzystnie działa na nasz organizm i dzięki temu tworzenie suplementów, które zapewniają skuteczne efekty i bezpieczeństwo ich stosowania.

Polityka firmy

Od początku swojego istnienia firma Yango postawiła na pozyskiwanie surowców do produkcji naturalnych suplementów bezpośrednio z miejsc ich występowania w naturze. Sprowadzają składniki z najdalszych zakątków świata, gdyż jako pasjonaci zdrowego stylu życia, zdrowej diety i medycyny naturalnej pragną zaoferować tylko to co najlepsze. Kolejnym elementem wchodzącym w skład filozofii firmy Yango jest zwracanie szczególnej uwagi na przyswajalność składników aktywnych, które wchodzą w skład suplementów. Yango stawia na wysokie stężenia substancji aktywnych i jednocześnie doskonałą przyswajalność. Poza tym firma Yango nie stosuje w swoich produktach GMO, a także unika zbędnych dodatków czy wypełniaczy. Wszystkie kapsułki są wykonane z wykorzystaniem celulozy roślinnej, dzięki czemu mogą być stosowane przez wegetarian i wegan oraz są łagodne dla żołądka. Proces produkcji odbywa się na terenie Polski, zgodnie ze wszystkimi z normami i pod ścisłą kontrolą. Yango gwarantuje swoim klientom nie tylko dobrej jakości i przynoszący efekty produkt, ale również bezpieczny i tworzony w oparciu o zasady odpowiedzialności.

Produkty firmy Yango

Yango produkuje tylko naturalne suplementy, stawiając na skuteczność, właściwą selekcję, synergię komponując składy oparte na zdobyczach nauki konwencjonalnej i w zgodzie ze wszystkimi normami.
Głównymi produktami marki Yango są między innymi:
– kolageny w postaci płynnej i kapsułkowanej,
– Kurkumina 95 – suplement w kapsułkach łączący ekstrakt z kłącza indyjskiej kurkumy z ekstraktem z owocu czarnego pieprzu,
– Witamina C z Bioflawonoidami w kapsułkach,
– Różeniec Premium, czyli adaptogenna mieszanka siedmiu standaryzowanych ekstraktów roślinnych i kompleksu witamin z grupy B,
– Ashwagandha. 
Yango to bogactwo prozdrowotnej natury zamknięte w kapsułkach i dostępne na wyciągnięcie ręki.